Terug naar:
Zie ook:
-
Vijf jaar Vereniging voor Zonnekrachtcentrales

-
Overvloed
Tegenlicht VPRO Documentaire over de revolutie in de techniek. Ook de (zonne) energie wodt nu zo goedkoop dat we daarmee het water en voedselprobleem kunnen oplossen. Klik hier
-
Woestijnstroom - de belofte van Kramer Junction AKTIEPRIJS
De laatste jaren lijkt zich een revolutie te voltrekken op het gebied van Concentrated Solar Power (CSP). Aktieprijs nu voor 19,95!
-
Jaarvergadering plus lezing prof Taco van Someren - Green China -
16 maart j.l. hield de Vereniging voor ZonneKrachtCentrales zijn vijfde jaarvergadering. Naast de gebruikelijke stukken voor een jaarvergadering is er een lezing van Prof. Dr. Taco van Someren over "Green China". Dit is tevens de titel van het onlangs door hem en zijn Chinese vrouw geschreven boek. Dat van Someren bij uitstek deskundig is op dit terrein moge blijken uit het feit dat hij bijzonder hoogleraar is aan de universiteit van Beijing en onlangs benoemd is tot 'Seconded Innovation Expert' bij de Europese Commissie
-
Stroom uit de Woestijn
Als kernenergie voor ons te gevaarlijk wordt en de elektriciteit uit kolen te smerig, waar zal Europa dan zijn energie vandaan halen? Documentaire over woestijnstroom.
-
Green China
Dit boek uitgegeven bij Springer Verlag is geschreven door
Prof. Dr. Someren, Taco C.R. van, Someren-Wang, Shuhua van
Het beschrijft de duurzame groei in Oost en West en hoe de besluitvorming daar gaat.
-
Energietransitie te belangrijk 30-nov
Energietransitie te belangrijk om alleen aan politici over te laten.
Sprekers Prof.Dr. Wim C. Turkenburg, over GEA,
Francesco Dalla Longa PhD, coordinator van Res4Less
Bas Eickhout, Europarlementariër
GEMIST? Lees verder voor HET VERSLAG + DE PRESENTATIES -
In het Oog van de Orkaan
In ‘In het oog van de orkaan' verhaalt Jan Rotmans over de uiteenlopende transitieprocessen die zich in Nederland afspelen; van de zorg tot de bouw en van energie tot voedsel, van Rotterdam tot Limburg en van Friesland tot Zeeland. Het boek laat zien hoe transities tot stand komen en hoe deze kunnen worden ‘gestuurd' naar een duurzamere samenleving, ten bate van de samenleving en de mensen die er deel van uitmaken.
U kunt gratis een lezing van Jan Rotmans bijwonen op 26 jan. Om het boek te bestellen lees verder -
Teylers Museum workhop zonne-energie voor kinderen 31-10
Het Teylers Museum in Haarlem organiseert een workshop voor kinderen van 8-12 jaar op 31 oktober over zonne-energie.
-
Ga naar het forum
Alleen voor onze leden toegankelijk.
-
Links
K.v.K. Rotterdam 244 35 312
Steun onze vereniging voor een schonere wereld:
Rabobank 1408 49 440 t.n.v. Vereniging voor ZKC te Gouda
© 2013 Vereniging voor Zonnekrachtcentrales.
